CKEditor - Classic Version

Strony internetowe Garwolin, Strony internetowe Siedlce

Hosting to umieszczenie naszej strony na pracującym bez przerwy, podłączonym do Internetu komputerze (zwanym serwerem). Aby strona internetowa mogła działać, musi obsługiwać ją serwer. Jeśli ten komputer nie działa poprawnie, strona WWW będzie niedostępna. Z tego względu należy wybierać ofertę hostingową ze szczególną uwagą.

loading…

Terminem ściśle związanym z hostingiem jest uptime, czyli procentowy czas bezawaryjnego działania serwera, a tym samym obsługiwanych przez niego witryn. Prawidłowy uptime powinien wynosić 99%, co oznacza, że jeśli będziemy przeglądać naszą stronę przez określoną ilość czasu, to w 99% przypadków wyświetli się ona poprawnie.

Strony www Siedlce, Węgrów! czy Twoja firma posiada własną stronę www?

Niektóre firmy hostingowe gwarantują swój uptime i zwracają pieniądze, jeśli wskaźnik ten spadnie poniżej zadeklarowanej wartości.

Nie istnieją dobre darmowe lub tanie hostingi. Hosting jest usługą niezwykle istotną dla funkcjonowania strony WWW i zdecydowanie nie należy na nim oszczędzać.

Ceny hostingów są różne, można spotkać kwoty od kilkudziesięciu do kilkuset złotych rocznie. Wybierając ofertę najtańszą otrzymamy usługę o słabych parametrach (patrz niżej) i niskim uptime. Nawet najpiękniejsza strona może przynosić wstyd, jeśli ciągle nie działa, lub jej ładowanie trwa zbyt długo.
Niektóre firmy oferują także darmowy hosting – jest to wyjście fatalne. Darmowe hostingi cechują się powolnością, ograniczeniami w ilości przesłanych danych (przez co w połowie każdego dnia nasza strona może przestać funkcjonować), a przede wszystkim – uciążliwymi reklamami.Tmproject

Zajmuje się projektowanie stron internetowych, administracją serwerów hostingowych oraz wykonuje różnego rodzaju prace graficzne na potrzeby wizerunku firmy jak i witryn internetowych. Preferuje serwer www - nginx oraz system CentOs
Trzymaj się ze mną naMoje stronyFacebook

Dodaj komentarz

Scroll Up