Zakres programowania

Strona oparta o system CMS pozwala nam na aktualizowanie danych na stronie bez większej znajomości programowania. Wystarczy podstawowa znajomość edytora tekstu.
Statyczna strona internetowa dla Państwa firmy, jest to najtańszy w budowie oraz utrzymaniu sposób pokazania swojej firmy w sieci. Wszystkie zmiany na stronie musi wprowadzać programista.
Sklep internetowy staje się obecnie coraz popularniejszy z uwagi na wygodę i obniżenie kosztów sprzedaży, a ponadto daje to możliwość szybkiego porównania cen u wielu dostawców.
Posiadają Państwo witrynę internetową opublikowaną już w internecie, a brakuje jej funkcjonalności lub nowoczesnego designu? Jesteśmy w stanie zmodernizować każdą stronę.

Współdzielenie hostingu

Jeśli Państwo mają już wystarczająco dużo faktur i rachunków na głowie istnieje możliwość umieszczenia strony na naszych serwerach.

Posiadamy własne serwery na których umieszczamy stworzone dla klientów strony. Istnieje możliwość zastosowania serwerów CDN (duży, rozproszony system dostarczania treści do wielu centrów danych i punktów wymiany ruchu (IX) w Internecie.)

FAQ

Jak wgrywać pliki na serwer?

Do umieszczania plików na serwerze najczęściej wykorzystujemy protokół FTP. W internecie istnieje masa darmowych programów do wymiany plików np FileZilla czy SmartFTP.

Wymagania?

Do stworzenia strony potrzebujemy komplet informacji o planowanym projekcie, Grafiki które Państwo chcą umieścić, Treści które mają być na pierwszym planie itp.

Jak stworzyć własne konto pocztowe?

Konfiguracja panelu poczty elektronicznej jest dość łatwa, potrzebujemy klienta poczty np: Thunderbird oraz kilka danych z naszego serwera:

Serwer poczty wychodzącej POP3

Serwer poczty przychodzącej SMPT3

Czy nasze strony są bezpieczne?

Bezpieczna strona to dobre oprogramowanie działające na dobrym serwerze. Staramy się utrzymywać najwyższe poziomy bezpieczeństwa. 24h/ dobę obsługa serwerowni pracuje aby zapewnić stałe działanie stron.

Czas wykonania strony internetowe?

Realny czas przygotowania strony internetowej z systemem zarządzania treścią (CMS) wynosi ok 15 dni roboczych.

Czy będę mógł samemu wprowadzać zmiany?

Większość posiada system zarządzania treścią (CMS). Za pomocą tego systemu można samodzielnie zarządzać treścią na stronie. Aby dobrze wprowadzać treść na stronę potrzebna jest wiedza z zakresu obsługi edytora tekstu oraz podstawowa wiedza programowania.

Czy potrzebuję własną strone internetową?

Strona internetowa firmy to wizytówka, opisuje oferowane usługi oraz produkty. Jest bardzo ważnym elementem marketingowym każdej firmy na świecie. Firmy które zajmują wysokie pozycje w wyszukiwarkach są uznawane przez internautów za godne zaufania.

KONTAKT