Strony internetowe | Grafika komputerowa | Animacje

Marcin Tomaszewski

tel: 507-545-118
e-mail: tmprojectinfo@gmail.com

  • Szukasz pomysłów aby zwiększyć dochody swojej firmy?
  • Zastanawiasz się w jaki sposób pozyskiwać nowych klientów?

Jeśli tak to napisz, w celu uzupełnienia portfolio gwarantujemy niskie cenyTMproject – Jesteśmy  grupą kreatywnych osób które zadbają o Państwa wizerunek w sieci.

Przede wszystkim swoje usługi oferujemy na terenie powiatu Garwolińskiego oraz Siedleckiego, na życzenie klienta na wstępne rozmowy możemy przyjechać w umówione telefonicznie miejsce.

Jesteśmy  grupą kreatywnych osób które zadbają o Państwa wizerunek w sieci. Obecnie pod opieką mamy kilkadziesiąt stron internetowych, w tym ogromny portal informacyjny jakim jest mymma.pl

Każdy projekt planujemy indywidualnie. Strony przez nas wykonane są niepowtarzalne, nowoczesne z zachowaniem minimalistycznego stylu.

Czas realizacji to zależnie od wielkośći oraz funkcjonalności projektu siedem lub czternaście dni roboczych. Klient na bieżąco ma wgląd do prowadzonych prac

Staramy się utrzymywać najwyższe poziomy bezpieczeństwa, wykorzystujemy dobre oprogramowanie działające na nowoczesnym serwerze.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma czas na wszystkie formalności związane z posiadaniem strony, dlatego w ofercie mamy udostępnienie miejsca na naszych serwerach.

Strony internetowe Garwolin, Strony internetowe Siedlce