Wizytówka

W dzisiejszych czasach wizytówka nie tylko spełnia funkcje informacyjną, ale reprezentacyjną oraz wizerunkową. Wpływa na to jak nasi partnerzy biznesowi nas postrzegają. Jest to bardzo ważny element każdej firmy.

Ulotka

Czasami potrzebujemy szybkiego przekazu informacji, do tego zadania idealnie nadają się ulotki. Zapewniamy profesjonalnie zaprojektowane ulotki, w których klient będzie mógł znaleźć najważniejsze informacje, na temat oferowanej usługi.

Plakat

Materiał reklamowy, który towarzyszy wielu wydarzeniom. Imprezy, wybory, targi, spotkania to tylko niektóre z tematów znajdujących się na plakatach. Projektujemy plakaty graficzne z wielką starannością aby miały swój klimat, były czytelne, a zarazem krzykliwe. Czas aby klienci nas zauważyli.

Carriculum vitae

Chyba każdy zna znaczenie i wymiar dokumentu, jakim jest curriculum vitae, bo dziś jest on wymagany praktycznie wszędzie tam, gdzie jest prowadzona rekrutacja na stanowiska pracy. CV to nasz życiorys zawodowy informujący zainteresowaną stronę o nas pod względem naszych kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego

KONTAKT