CKEditor - Classic Version

Strony internetowe Garwolin, Strony internetowe Siedlce

Gmina Borowie

Borowie – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie garwolińskim, w gminie Borowie. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa siedleckiego.

Miejscowość jest siedzibą gminy Borowie oraz rzymskokatolickiej parafii Świętej Trójcy.

Jastrabye Borowie

„Dnia 23 kwietnia 2016 roku wzięliśmy udział we wiosennym Kongresie Klubów Motocyklowych, który odbywał się w Dąbrowie Górniczej w hotelu Malta. W czasie krótkiego wystąpienia przed Radą Kongresu Klubów Motocyklowych, składającą się z przedstawicieli największych klubów MC w Polsce, opowiedzieliśmy o historii Borowia, naszym herbie oraz o klubie, który chcemy założyć. Misja zakończyła się powodzeniem, a wspomniany dzień przejdzie do annałów historii jako początek klubu motocyklowego Jastrabye Borowie.

Pierwotnym założeniem klubu była jazda wyłącznie na motocyklach polskiej produkcji, jednak ograniczenia rodzimej motoryzacji na tym polu szybko dały się nam we znaki. Na chwilę obecną posiadamy szeroki przekrój motocykli, więc bywamy na różnych imprezach motocyklowych, od zlotów zabytków po trochę mniej zardzewiałe imprezy środowiskowe. Poniżej przedstawiamy film pokazujący różnorodność naszych maszyn.”

Zapraszam na strone Jastrabye.pl

Jastrabye Borowie

Dla klubu Jastrabye  wykonaliśmy znaczną liczbe ilustracji oraz obróbek zdjęć, przygotowaliśmy elementy do wydruku w rozmiarze A2, zadbaliśmy o animacje komputerowe oraz prezentacje klubu które zostały umieszczone na największych portalach społecznościowych takich jak : Facebook, Youtube, Google+, Tumblr

Strona internetowa jastrabye.pl została wykonana z użyciem CMS-a, dzięki temu administratorzy strony bez większej wiedzy programowania mogą w każdej chwili dodawać wpisy z informacjami oraz nowinkami z klubu

Scroll Up