Marcin Tomaszewski

Zajmuje się projektowanie stron internetowych, administracją serwerów hostingowych oraz wykonuje różnego rodzaju prace graficzne na potrzeby wizerunku firmy jak i witryn internetowych.
 

Kontakt

e-mail: tmprojectinfo@gmail.com
tel: 507-545-118

Oferta

Borowie

Home  |  Strony internetowe  |  Borowie

Gmina Borowie – Jastrabye Borowie

Narodziny klubu motocyklowego Jastrabye Borowie – Animacja została wykonana dla klubu motocyklowego

„Dnia 23 kwietnia 2016 roku wzięliśmy udział we wiosennym Kongresie Klubów Motocyklowych, który odbywał się w Dąbrowie Górniczej w hotelu Malta. W czasie krótkiego wystąpienia przed Radą Kongresu Klubów Motocyklowych, składającą się z przedstawicieli największych klubów MC w Polsce, opowiedzieliśmy o historii Borowia, naszym herbie oraz o klubie, który chcemy założyć. Misja zakończyła się powodzeniem, a wspomniany dzień przejdzie do annałów historii jako początek klubu motocyklowego Jastrabye Borowie.

Pierwotnym założeniem klubu była jazda wyłącznie na motocyklach polskiej produkcji, jednak ograniczenia rodzimej motoryzacji na tym polu szybko dały się nam we znaki. Na chwilę obecną posiadamy szeroki przekrój motocykli, więc bywamy na różnych imprezach motocyklowych, od zlotów zabytków po trochę mniej zardzewiałe imprezy środowiskowe. Poniżej przedstawiamy film pokazujący różnorodność naszych maszyn.”

Zapraszam na strone Jastrabye.pl

Jastrabye Borowie

Dla klubu Jastrabye  wykonaliśmy znaczną liczbe ilustracji oraz obróbek zdjęć, przygotowaliśmy elementy do wydruku w rozmiarze A2, zadbaliśmy o animacje komputerowe oraz prezentacje klubu które zostały umieszczone na największych portalach społecznościowych takich jak : Facebook, Youtube, Google+, Tumblr

Strona internetowa jastrabye.pl została wykonana z użyciem CMS-a, dzięki temu administratorzy strony bez większej wiedzy programowania mogą w każdej chwili dodawać wpisy z informacjami oraz nowinkami z klubu