Strony internetowe | Grafika komputerowa | Animacje

Internet jest wykorzystywany w różnych sferach życia gospodarczego i społecznego. Współcześni ludzie w większości nie wyobrażają już sobie dokonywania codziennych czynności zawodowych, komunikowania się ze swoimi znajomymi, czy czytania wiadomości bez udziału sfery online. Bardzo mocno w ostatnich latach rozwijają się serwisy społecznościowe. Ogólnie rzecz ujmując takie media określane są mianem „social media” z języka angielskiego. Pojęcie to odnosi się do wszystkich mediów internetowych i mobilnych technologii, dzięki którym można komunikować się na różnych poziomach z innymi ludźmi. Media społecznościowe przełamują bariery lokalizacyjne. Pozwalają na utrzymywanie kontaktów społecznych z ludźmi mieszkającymi nawet na drugim krańcu globu. Technologia Web 2.0 jest popularna również i w Polsce.

Strony internetowe Siedlce, Węgrów! czy Twoja firma posiada własną stronę www?

Social Media

Wykorzystaj media społecznościowe w swojej kampanii reklamowej

Jej zaletą dla Internautów jest przede wszystkim to, że pozwala ona na aktywne uczestnictwo życiu serwisów. Portale społecznościowe stanowią ważny element social media. Ich użytkownicy dzięki zarejestrowaniu w takim serwisie mają szansę na tworzenie i wymianę pewnych treści, zwłaszcza graficznych. Media społecznościowe prowadzą do zawiązywania interakcji z innymi użytkownikami, jak i serwisem społecznościowym jako pewnym narzędziem komunikacyjnym.

W chwili obecnej media społecznościowe uruchamiają nowe sposoby na to, aby ich użytkownicy mogli wymieniać się pomiędzy sobą poglądami, ulubionymi zdjęciami i filmami, czy też po prostu rozmawiać ze sobą. Wśród najbardziej popularnych serwisów społecznościowych należy wskazać serwis amerykański Facebook, Twitter, czy Google +. To tylko niektóre serwisy Web 2.0, z jakich na co dzień korzystają użytkownicy pochodzący z całego świata, w tym również i z Polski.

 

 

Tmproject

Zajmuje się projektowanie stron internetowych, administracją serwerów hostingowych oraz wykonuje różnego rodzaju prace graficzne na potrzeby wizerunku firmy jak i witryn internetowych. Preferuje serwer www - nginx oraz system CentOs
Trzymaj się ze mną naMoje stronyFacebook