Marcin Tomaszewski

Zajmuje się projektowanie stron internetowych, administracją serwerów hostingowych oraz wykonuje różnego rodzaju prace graficzne na potrzeby wizerunku firmy jak i witryn internetowych.
 

Kontakt

e-mail: tmprojectinfo@gmail.com
tel: 507-545-118

Oferta

Animacja Biznesowa Dla Firm

Home  |  Newsy   |  Animacja Biznesowa Dla Firm

Animacja Biznesowa Dla Firm

W atrakcyjnej formie przedstawiamy Wasz produkt w formie animowanego filmiku, który skutecznie zastępuje tekst na stronie internetowej.

A ponieważ ludzie są coraz bardziej leniwi, wskazuje się na postępującą utratę zainteresowania tekstem, na rzecz animacji/filmów.

Posiadanie biznesowej animacji wyjaśniającej produkt staje się światowym trendem. Zgodnie z badaniami wskazuje się na istotny wzrost zainteresowania produktem po stronie klienta po obejrzeniu filmu na stronie www, fanpage’u, czy stronie profilowej aplikacji mobilnej np. w google play market.

Jeszcze przed przygotowaniem animacji, otrzymują państwo darmowy booklet, w którym przedstawiamy przygotowany przez nas scenariusz i scenorys.

Cofnij

Strona firmy

Następny

Cyberwojna. Major Haker melduje się na rozkaz!

Napisał:

tmprojectinfo@gmail.com

Zajmuje się projektowanie stron internetowych, administracją serwerów hostingowych oraz wykonuje różnego rodzaju prace graficzne na potrzeby wizerunku firmy jak i witryn internetowych. Preferuje serwer www - nginx oraz system CentOs