Strony internetowe | Grafika komputerowa | Animacje

Nowa oprawa graficzna Twojej strony

Na przekór rozpowszechnionemu poglądowi, że redesign strony trzeba przeprowadzać razem z pełną przeróbką strony, praktyka pokazuje że redesign należy przeprowadzać minimum raz na dwa lata.

strony internetowe Łuków

Co przede wszystkim widzi człowiek odwiedzając stronę? Oczywiście – wzornictwo! Jeszcze nie zdążył skupić się na informacji zawartej na stronie, nie nacisnął ani jednego odnośnika, lecz już powstał u niego ogólny obraz strony. Zwróć uwagę na to, jak wyglądają strony, których wzornictwo nie zamienia się w ciągu 5 ostatnich lat. W Sieci można spotkać masę takich przykładów. Teraz nawet prace najlepszych guru wzornictwa końca lat 90-ch wyglądają nieefektownie i mało pociągająco. Internet rozwija się dużo szybciej niż na przykład motoryzacja i to zmusza właścicieli stron do spełniania określonych warunków.

Na bieżąco śledzimy nowe trendy i tendencje web wzornictwa, co umożliwia nam utrzymywać design tworzonych przez nas stron na wysokim poziomie.

Tmproject

Zajmuje się projektowanie stron internetowych, administracją serwerów hostingowych oraz wykonuje różnego rodzaju prace graficzne na potrzeby wizerunku firmy jak i witryn internetowych. Preferuje serwer www - nginx oraz system CentOs
Trzymaj się ze mną naMoje stronyFacebook