Strefa klienta
Po podjęciu decyzji o współpracy, generujemy login oraz hasło użytkownik. Zalogowani mają dostęp do poradników oraz przydatnych linków

Dodatkowo zyskują Państwo dostęp do naszej bazy materiałów graficznych premium udostępionych za darmo przez CreativeMarket
 
Home  |  marketing   |  Redesign strony
Tmproject - Grafika, Pozycjonowanie, WWW | Redesign strony 3

Redesign strony

Nowa oprawa graficzna Twojej strony

Na przekór rozpowszechnionemu poglądowi, że redesign strony trzeba przeprowadzać razem z pełną przeróbką strony, praktyka pokazuje że redesign należy przeprowadzać minimum raz na dwa lata.

strony internetowe Łuków

Co przede wszystkim widzi człowiek odwiedzając stronę? Oczywiście – wzornictwo! Jeszcze nie zdążył skupić się na informacji zawartej na stronie, nie nacisnął ani jednego odnośnika, lecz już powstał u niego ogólny obraz strony. Zwróć uwagę na to, jak wyglądają strony, których wzornictwo nie zamienia się w ciągu 5 ostatnich lat. W Sieci można spotkać masę takich przykładów. Teraz nawet prace najlepszych guru wzornictwa końca lat 90-ch wyglądają nieefektownie i mało pociągająco. Internet rozwija się dużo szybciej niż na przykład motoryzacja i to zmusza właścicieli stron do spełniania określonych warunków.

Na bieżąco śledzimy nowe trendy i tendencje web wzornictwa, co umożliwia nam utrzymywać design tworzonych przez nas stron na wysokim poziomie.

witryny www

Napisał:

tmprojectinfo@gmail.com

Zajmuje się projektowanie stron internetowych, administracją serwerów hostingowych, preferuje serwer www - nginx oraz system CentOs oraz próbuje wykonywać różnego rodzaju prace graficzne na potrzeby wizerunku firmy jak i witryn internetowych.